Yolcuları ve taksi sürücülerini bağlayan, ücretsiz ve açık kaynak Uber/Lyft alternatifi.

LibreTaxi, yolcular ile sürücüler arasındaki üçüncü şahısları çıkararak taksi ücretlerini daha uygun hale getirir. Sürüş onaylanmadan önce ücret pazarlığı yapın, gideceğiniz yere vardığınızda nakit ödeyin. Herşey 1 dakikada tamamlanır.

Ücretsiz

Bu servisin kullanımı için sizden ücret almıyoruz. Uygulamamız tüm sürücüler ve yolcular için ücretsizdir.

Nakit ödeme

Kredi kartı yok. Sürücülere ödemeyi nakit yaparsınız. Yakında BitCoin entegrasyonu geliyor!

Anında işe başla

Kredi onay süreci yok. Araç kısıtlaması yok. Sürücü olarak 1 dakikada para kazanmaya başlayın!

Ücret pazarlığı

Kazan-Kazan. Sürücüler ücreti belirleyebilir ve indirim teklif edebilirler. Yolcular, yolculuk onaylanmadan önce pazarlık yapabilirler.

Tüm cihazlar desteklenir

iOS, Android, Mac ve Web. Dünyanın en hızlı ve güvenli mesajlaşma uygulaması Telegram tabanlıdır.

Gizlilik ve özgürlük

LibreTaxi, ücretsiz bir uygulamadır. Minimum kişisel bilgi kullanır ve açık kaynak kodlu (AGPLv3 lisansı) olarak yayınlanmıştır.

Batarya dostu

GPS takibi olmadığı için telefon bataryanız çok daha az kullanılır. Basit ve sade kullanıcı arayüzüyle Telegram tabanlıdır.

Çoklu dil desteği

Türkçe, İngilizce, Rusça, Endonezce, Portekizce ve İspanyolca ile çalışır. LibreTaxi'yi kendi dilinize çevirmek için bize yardım edebilirsiniz.

Tekrar kodlanabilir!

Kaynak koda erişin ve şehrinize özel değişikliklerle tekrar kodlayın. Bölgenize has özellikler ekleyin. JavaScript (ES6) ile yazılmıştır.

"LibreTaxi, yolculara ve taksi şoförlerine esneklik sağlar. Taksi hizmetinin nasıl yürütülmesi gerektiğine şirketler değil, insanlar karar vermeli!"

Roman Pushkin - kurucu @ LibreTaxi